turkish english
  • Sepet (0)

Hakkımızda

Hakkımızda

 Kurulduğu günden itibaren sublime-transfer baskı, pvc kart ve aksesuarları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz ;

Boyun Askı İpleri,Bilek Destekli Mousepad, promosyon kalem, ajanda, saat, anahtarlık, teknolojik ürünler “usb flash bellek, powerbank vb.” masa setleri ,çakmak, kartvizitlik, ayna – manikür seti, çakı – fener, oto ürünleri, termos kupa-seramik kupa, şapka, t-shirt, takvim, evrak çantalarının firmanıza göre kişiselleştirme işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz ; logo tasarım ve ürünleri firmanıza göre kişiselleştirip, paketlenerek yurtiçi ve yurtdışı lojistik operasyonlarınıda kapsamaktadır.                 

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve titizlikle kısa sürede promosyon sektöründe tanınmış ve bu ilkeleri doğrultusunda devam etmektedir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite,hizmet,zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin yolu ; hizmette dürüstlük ve kaliteden geçmektedir.Bu prensibiyle çalışan EMRE AYKUT REKLAM&PROMOSYON;gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek,markanızı ve firmanınızı kurumsallığa en uygun şekilde tanıtarak güçlü olduğunuzu müşterilerinize ispat etmek için hizmet vermeye devam edecektir.

E-BÜLTEN

Fırsatlardan ve İndirimlerden yararlanmak
için e-bültene kayıt olun!